Rock's Heras
http://rocksheras.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 İleri>>
Cevapla
dickinson

anadolu lisesi konserine herkes gelebiliyo mu?(Herkesten kasıt ben :D)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 30 Aralık 2007 2:46 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
jellyfishs

ya gerçketen arkadaşlar şu DEMO konusuna bi açıklık getiremedil!bu kayıt diye siteye koyduklarımız bizim istemimizle kaydedilmiş şeyler değil zaten ki konser kaydı enstmnlarn sesi olmaması normal ki bunları bi yana atın gerçekten çok eskiler!!biz istemio muyuz sanıosnz kayıt yapmayı GERÇEK DEMO koymayı ama yaşadığımız şehir olan Bartın a anca bu sene kayıt cihazları geldi ki bu sene de grubun bassıcıs olan ben üni nedeniyle pek arkadaşlarıma katılamıorm ama yılbaşından sonra hazır ben de burdayken KAYIT yapmayı planlıyoruz tabi yine bi aksilik çıkmazsa..
umarım anlaşılmıştır..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 28 Aralık 2007 11:41 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
earwenmiriel

nolmuş gene yaa??? herşey güllük gülistanlıktı? ne hard rockı? ney olmuş berivan? =) =) ya benm ağzımda tüy bitti. 4yıl önceki konser kayıtlarını koymak zorundayıs yoksa siteyi kapatıolar. çünkü bikere bu yüsden kapatmışlardı sitemisi. oyüsden ’DEMO’ yapana kadar bunnar durmak zorunda. zaten bu parçada çalan sorunlu bi gitarstti,tel kaydı bunnar =) gerçkten bizi önemsemyen bizi görmek bile istemeyen insanlar varsa, sözüm onlara: bis tutupta kendimizi zorla gözünüze sokmuorski? :) yane ne güsel tatlıya bağlamıştık herşeyi. gene aynı şeler olmasın bence diorm. yılbaşında konser var güsel olcak herşey.NÖÖT 1: inanın bir grup 4 yılda çok büyük gelişmeler gösterebilir.

NÖÖT 2: ve biri çıkıp zor koşulda bişeler yapmaya çalışan bi grubun sadece 4 yıl önceki kaydını dinleyip ’siz asla başarılı olamazsınız!- siz kimsinizki!- iğrençsiniz!’ gbi şeyler sölüosa, emin olalım grup kendini savunmak zorunda. çünkü kimse böle bi cümleyi ’DİKKAT ELEŞTRİ BİLE DEMİORM’, normalmiş gibi kabul edip ooo teşekkürler bida yaz bunnarı fln demez.

sevios bis herkesi. inanın hiç kimseye karşı bi art niyetimiz yok. sadece kendi yolumuzda ilerlemek istiorus. 27.12.07 tarihli best of aktüel sayısındada varız. =) ilgililerin dikkatinesevgilerimlen diorm konuyu kapatıorm =)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 28 Aralık 2007 8:14 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
hestiaaa

size insanca birşey söyledim,biraz daha tecrübeli ve aklı başında bir insan olarak.anlamak ve uygulamak size kalmış,sonuç olarak yükselmeniz bana birşey kazandırmaz neden uğraşıyorsam artık.arkadaşlar mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz olucaktır elbetteki,siz daha iyi olmak adına bir çaba göstermiyorsunuz ki,tek çabanız gelen yorum sahiplerini dumur etmek.koyun şuraya bizi hoplatacak bir demo bizde ayakta alkışlayalım,kötü eleştiride bulunanlarda yutmuş olsun kelimelerini tek tek.laf sok laf sok nereye kadar.bide dinleyiciniz olarak bir isteğim var,bir sonraki parçanızda ne olur enstrümanlara ağırlık verinde müzik dinleyelim(=
Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Aralık 2007 7:24 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
earwenmiriel

herkesin bizim gruba bakışı farklı. ne sölesekte insanların görüşünü değiştiremeyiz. ne iyi ne de kötü. herkesin bakışı müziği hissedişi farklı. karşı çıkıcaksınız demişsin ama bu karşı çıkmak deil. sadece öyle görünmek için çabalamıorus. insanların bunu bilmesi lazım. demolara gelince, büyük ihtimal ocakta koyarız. ösel mesajla bilgilendirirs seni =) hadi kib
Bu mesajın yazıldığı tarih : 4 Aralık 2007 5:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
hestiaaa

yo hayır beni yanlış anlama,tabikide neyin hakaret olup olmadığını ayırt edebilirsiniz ama kabul görürsünki ben burda tanık olduklarımla ilgili konuştum,size özel olarak ne deniyor,nasıl mesajlar atılıyor bilemem ki=) burdaki okuduklarımın bana verdiği şeyler bunlar,siz yinede bu tür yanlış anlaşılmaya sebep olucak davranışlarda bulunmayıp saygınlığınızı koruyun derim ben,siz kazanırsınız bu işin sonunda,zira ilk bakışta bende şöyle bir his uyandırdı,bu kızlar kötü müziğinin üstünü sertlikleriyle örtmeye çalışıyorlar.aksini savunacağını biliyorum.sorun öyle olup olmaması değil sadece böyle bir izlenim veriyor olmanız.benim ufak görüşlerimdi bunlar=)
  son seviyenizi merak ediyorum,en kısa zamanda görmek isteriz=/

(hestiaaa tarafından 2 Aralık 2007 9:20 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Aralık 2007 9:18 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
earwenmiriel

ya onla bir bağlantımız var. ki ben dergiye sölemiştim özellikle sözler tmamen bise ait deil die. ama inatla bastılar. ve ayrıca bi sürü eksik veya farklı şeylerde var. inan elimizde deil ;)  bis sadece şarkı yaptık.. yeni demo çıkarmaya çalışıyoruz. bi arkadaş ünide şuan. sadece bartına geldiiğinde çalışabiliorus. eğer koyabilirsek yane tam anlamda yetişirse şarkı dinlemeni öneririz =) şuan sitemisde bulunan- demo diemiorm çünkü konser kaydıdır demo deil-, şarkılar bisim 3 yıl önceki halimiz o yüsden alttaki arkadaşında bundan daha önceki arkadaşlarında beğenmemesi normal. ama sizde biliosunuzki sitede demo bulunmadığı zaman kapatıolar. inanın mecburiyetten tutuorus onları orda. çünkü müzikal kalitemiz,aletlere hakim oluşumuz yane elimizden ne geliosa hepsini artırdık... umarım demo yapabilirsek dinlersiniz. bisi takip edersenizde çok mutlu olurs. ilgilerinize ve uyarılarınıza teşekkürler

(ayrıca bizim ani çıkış yaptığmız şeyler direk kişilere ve gruba yapılmış ’hakaretler’ oluo. ösel mesajlardada kötü şeler yazıolar. yane öle başaramıosunuz,kötüsünüz gibi şeler deil. biz bu hakeretleri eleştiri bazında değerlendiremiorus. 4 yıllık bir grubuz nerdeyse ve artık neyin hakaret olup neyin yapıcı eleştri olcağını anlayabiliorus)

genede ilginize teşekkürler =)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 2 Aralık 2007 8:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
acediass

arkadaşlar şimdi şöyle bişey var..ben yüxexes karakalem bölümünü büyük bir beğeniyle,özenle ve dikkatli okurum..orda gerçekten çok beğendiğim ŞULE ER diye bir bayanın yazdığı şiiri odama bile asmışımdır..belki bu kişiyle bi ilginiz vardır onu bilemem ama siz bu şiiri altında yazarın adı olmadan kendi sözlerinizmiş gibi AKTÜEL dergisi -18 ekine koyma gibi bi lüksünüz olmadığına inanıyorum..başarılarınızın devamını diliyorum..bence kendinize ait  yapıtlar ortaya koyun.bu bi tavsiyedir..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Kasım 2007 11:02 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
hestiaaa

aktüelde gördüm yeni yüzler hemde hatun diyerek büyük bir grurla baktım dinledim,beğenmedim vasat o ayrı,onu bir kenara ayırıp çok başka şeylere değinmek istiyorum.şunu belirtim bir müzisyenin yada müzisyen adayının kendisine yapılan eleştiriye karşılık kötü bir üslupta cevap verme lüksü yoktur,bu müzisyenliğin doğasından yaka paça atılmış bir kural,kanun,temel maddedir.bütün eleştirilere açık olucaksın şahsına yapılmış bir hakaret gelmediği sürece.bakıyorum adınıza yapılan eleştirilere çok sert tavırlar takınmışsınız ki insanlar müziğiniz adına birşeyler söylemişken.bu durumda eyvallah abi bizi çekip çevircek sizin yorumlarınızdır,bu hatamızı gösterdiğiniz için saol gibi bir tutum içerisinde olmanız gerekiyor sizin.mecburmuyuz diyeceksiniz.evet mecbursunuz!!!bir müzisyen adayıysan bir müzisyen gibi davranmalısın.yaklaşık 4yıldır bende bu işin içindeyim.ilk çıktığımızda grup amele puhaaaaaaa,hatunlara baksanıza evcilikmi lan bu gibi şeyler duydukki inan bu çok çalışmanız lazım gibi yapılmış bir yorumdan daha ağır bir ithamdır.en ufak bir saygısızlık bile yapmadan onların dediğini esas alarak amele gibi çalıştık,dört elle sarıldık ve şu gün bile yapılan kötü yorumlara boynumuz kıldan incedir.lütfen müziği kirletmeyin,rica ediyorum,adınıza yapılan yorumlara saygı duyun,sürekli iyi yorumlar gelmiyecektir,buna alışın.kötü yorumlara ise gülüp geçmek yada karşıdakini rencide etmek yoluna gideceğinize onun gösterdiği açığı kapatmaya çalışın.şarkılarınızda enstrümantel olarak birşey bulamadım,aletler çok geri planda,vokal önden koşuyor sanki ve sesi bu denli vasatken.doğruyu söylemek gerekirse hiç bir keyif vermedi.müziğinizde bir kimlik bulamadım ki buna takılcak en son kimlik hard rock’dır.bir arkadaşımız vurgulamış bunu,lütfen o seviyeye gelene kadar alternatif adı altında takılın.hard rock müzik yapmak zikretmesi kadar kolay bişi diildir,emek ister.şimdi lütfen banada hakaret içerikli,kıskanıomusun bizi gibi cevaplar verme ve grupca oturun yanlışlarınıza bakın,bunları telafi yoluna gidin.en azından müzisyen olmakta kararlıysanız.bir müzisyen edası takının ve başarılara koşun,eleştirileri dikkate alın ve tekrar söylüyorum bir müzisyenin eleştirilere cevap verme hele kötü bir cevap verme lüksü yoktur.en azından 4senelik nacizane bilgilerim bana bunu söylemekte.BAŞARILAR...

(hestiaaa tarafından 29 Kasım 2007 10:57 ÖS tarihinde degiştirildi.)

(hestiaaa tarafından 29 Kasım 2007 11:09 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Kasım 2007 8:36 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
dickinson

baksana dergiyi kaçırmışız.. helal olsun daha ne denebilir ki...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Kasım 2007 4:56 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 İleri>>